Lille se učvrstio na drugom mjestu Ligue 1

Nogomet 06. lis 201822:14 > 22:17
PIXSELL Igor Soban

Nogometaši Lillea svladali su u 9. kolu francuskog prvenstva pred svojim navijačima St. Etienne sa 3-1 (1-1) i učvrstili se na drugom mjestu ljestvice sa pet bodova zaostatka za PSG-om, koji će u nedjelju ugostiti Lyon u derbiju kola.

Dvostruki strijelac za Lille bio je Bamba (17, 46), a pobjedu je potvrdio Pepe (85). Jedini gol za goste postigao je Cabella (26) iz kaznenog udarca.

Trećeplasirani Montpellier, koji ima 16 bodova, odigrao je samo 1-1 kod Guingampa koji se i dalje nalazi na dnu ljestvice sa pet bodova.

Angers je pogotkom u posljednjoj minuti sučeve nadoknade spasio bod pred svojim navijačima u srazu sa Strasbourgom. Gosti su poveli 2-0 golovima Mothibe (2, 40), a preokret su donijeli Capelle (58) i Thomas (90+3). Uz to, Angers je zapucao kazneni udarac u 10. minuti, kad je gostujući vratar obranio udarac Magnanija.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.