Malaga izgubila od Barcelone, Messi za pobjedu, dobar Čop

Nogomet 23. sij 201619:39 > 19:41
AFP

Nogometaši Barcelone u subotu su u 21. kolu španjolskog prvenstva na gostovanju kod Malage pobijedili sa 2-1 i tako su preuzeli vrh ljestvice.

Barca je povela već u drugoj minuti golom Munira, da bi izjednačenje Malagi donio Juanpi u 32. Pobjedu Barceloni donio je Lionel Messi prekrasnim volejem u 51. minuti.

Ivan Rakitić je igrao za Barcu od 56. minute, a u 87. je asistirao Messiju, čiji je udarac zaustavio vratar Malage.

Duje Čop je u dresu Malage igrao do 80. minute i bio je u nekoliko izglednih sistuacija. Prvo je u 10. minuti zaprijetio glavom. U 36. njegov pokušaj glavom zamalo je prošao pored gola, a u 41. minuti dobro je pucao sa 15 metara iskosa, ali je vratar Barce bio na mjestu. Još jednom se vratar gostiju ispriječio nakon što je Čop pucao desnom nogom u 73. minuti.