Rijeka u 93. minuti poražena od lidera Španjolske

Nogomet 22. lis 202020:55 > 20:59
Slavko Midzor/PIXSELL

Nogometaši Rijeke otvorili su nastup u F skupini Europske lige domaćim porazom od Real Sociedada sa 0-1, dok je u drugom susretu AZ Alkmaar na gostovanju identičnim rezultatom pobijedio Napoli.

Rijeka je pružila sjajnu predstavu protiv lidera Primere, ali nije izdržala. Pobjednički pogodak gosti su zabili u trećoj minuti sudačke nadokande, a strijelac je bio Jon Bautista.

Rijeka je u prvom poluvremenu imala tri odlične prilike, no nije uspjela svladati Alejandra Remira.

Gosti su tijekom susreta dva puta gađali okvir gola, u 26. minuti je Le Normand pogodio vratnicu, a okvir gola uzdrmao je i MikelOyarzabal u 82. minuti.

U drugom susretu iz ove skupine AZ Alkmaar je pobijedio Napoli sa 1-0, a pogodak je zabio Karlsson u 57. minuti na odličnu povratnu loptu Svenssona.

U idućem kolu Rijeka, 29. listopada gostuje u Nizozemskoj kod AZ-a, dok će Real Sociedad ugostiti Napoli.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.