Salah nije zaboravio! Nakon pobjede Liverpoola jasno poručio: “Želim osvetu!”

Nogomet 04. svi 202209:51 0 komentara
Paul ELLIS / AFP, Ilustracija

Nakon što su Redsi eliminirali Villarreal u polufinalu, Mohamed Salah želio bi igrati protiv Real Madrida u finalu Lige prvaka.

izabranici Jurgena Kloppa bili su nadomak ispadanja nakon prvih 45 minuta Žuta Podmornica imala aktivan rezultat 2:0 i Liverpoolu je trebao pogodak za plasman u finale. Redsi su u drugom dijelu susreta ipak pokazali zašto će se ove godine boriti za trofej prvaka Europe.

Drugi polufinalist bit će poznat večeras jer Manchester City na Santiago Bernabeuu brani 4:3 prednost iz prve utakmice. Kraljevskom klubu je tako potrebna pobjeda s dva gola razlike da bi se ostvarile želje napadača tima s Anfield Roada.

„Želim u finalu igrati s Real Madridom! City je stvarno dobar tim, igrali smo protiv njih nekoliko puta ove sezone, ali ako me pitate koga bih želio, kažem vam da je to Real! Naravno zbog izgubljenog finala 2018.“, istakao je Egipćanin.

Hoćemo li gledati reprizu kijevskog finala iz 2018. godine kada je Salah morao napustiti igru u 31. minuti nakon grubog starta Sergija Ramosa? Real Madrid je tada slavio u Ukrajini uz dva gola Balea i jedan Benzeme. Mane je bio jedini strijelac za Redse.

Stadion Francuska u Saint-Denisu bit će domaćin finala Lige prvaka 28. svibnja u kojem će igrati Liverpool i ukupni pobjednik duela Real Madrid-Manchester City.