Primera: Malaga opet zaustavila Real

Nogomet 21. velj 201619:00 > 19:03
REUTERS/Marcelo del Pozo

U dvoboju 25. kola Primere Malaga i Real Madrid su odigrali 1-1, pa je "kraljevski klub" sve dalje od naslova.

Andaluzijska momčad opet se kobna pokazala za Real, nakon što je u prvom dijelu prvenstva na Bernabeu odigrala senzacionalnih 0-0, a u nedjelju ni na svom stadionu nisu doživjeli poraz. Počelo je izvrsno za Real nakon što je Cristiano Ronaldo u 33. minuti postigao vodeći, no Portugalac je samo tri minute kasnije promašio kazneni udarac. Uporni domaćini su izjednačili u 66. minuti preko Raula Albentose, a Real dokraja nije uspio zabiti za pobjedu.

Kod Malage je Duje Čop igrao do 81. minute, dok su cijelu utakmicu u dresu Reala odigrali Luka Modrić i Mateo Kovačić.
Real na drugom mjestu s 54 boda zaostaje sada ogromnih devet bodova za vodećom Barcelonom, a prijeti im i trećeplasirani Atletico, koji ima također 54 boda i utakmicu manje. Ranije su u Madridu Rayo Vallecano i Sevilla odigrali 2-2.