Mlada reprezentacija pobijedila Estoniju, uz mogući skandal

Nogomet 28. ožu 201620:34 > 20:42
Goran Kovacic/PIXSELL

Hrvatska je nogometna reprezentacija do 21 godine ostvarila šestu pobjedu u skupini 6, i to u Zaprešiću, na utakmici protiv Estonije, rezultatom 2:1. Međutim, utakmicu je obilježio novi skandal.

Naime, na početku drugoga dijela utakmice, u igru je ušao Ivan Fiolić umjesto Antonija Milića. Međutim, Fiolića nije bilo u službenom zapisniku Uefe. U kratkom je vremenu započelo komešanje na našoj klupi, do četvrtog suca se spustio i delegat utakmice, pa ostaje pitanje čija je ovo bila krivica.

Hrvatska je u vodstvo došla već u 5. minuti, pogotkom Domagoja Pavičića, koji je udarcem s više od 20 metara iznenadio gostujućeg vratara Vaiklu. Na 2-0 je u 41. minuti povisio Stipe Perica, i to popravivši vlastiti neiskorišteni kazneni udarac kojega je izborio Bartolec.

Na početku drugga poluvremena, u 53. minuti rezultat je na 2:1 smanjio Robert Kirss, nakon velike nesmotrenosti Pavičića, piše Dalmacijanews.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook.