Porazi Newcastlea i Norwicha,Bilićev West Ham opet remizirao

Nogomet 09. tra 201618:41 > 18:43
Reuters / Tony O'Brien Livepic

U 33. kolu engleskog nogometnog prvenstva u subotu je Bilićev West Ham na domaćem terenu protiv Arsenala odigrao 3-3, dok su Newcastle i Norwich, koji se bore za opstanak, doživjeli poraze.

Arsenal je poveo sa 2-0 golovima Mesuta Ozila (18) i Alexisa Sancheza (35), no momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić uspjela je preokrenuti “hat-trickom” Andyja Carrolla (44, 45+2, 52). Bod “topnicima” osigurao je Laurent Koscielny (70).

Tako je West Ham treće kolo zaredom ispustio pobjedu u zadnjih 20 minuta. Prethodna dva susreta, protiv Chelseaja i Crystal Palacea, završila su 2-2.,

Newcastle je izgubio od Southamptona 1-3, a strijelci za “svece” bili su Shane Long (4), Graziano Pelle (38) i Victor Wanyama (55).

Crystal Palace je golom Jasona Puncheona u 68. minuti svladao Norwich sa 1-0. Chelsea je izgubio od Swanseaja 0-1, a pobjednički gol za “labudove” zabio je Gylfi Sigurdsson (25).

U nedjelju vodeći Leicester gostuje kod Sunderlanda, koji se bori za opstanak. Drugoplasirani Tottenham dočekuje Manchester United, a Liverpool igra protiv Stokea.