West Ham Slavena Bilića slavio kod WBA

Nogomet 30. tra 201621:18 > 21:28
REUTERS

Nogometaši West Hama, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, pobijedili su u 36. kolu Engleske lige u gostima WBA s 3-0 i skočili na peto mjesto ljestvice.

Pogotke su za “čekićare” postigli Noble (2) i Kouyate, a West Ham se s 59 bodova izjednačio s Manchester Unitedom, dok im četvrtoplasirani Arsenal bježi pet bodova.

U bodbi za ostanak pobjedu je ostvario Newcastle, dok je Sunderland remizirao. Newcastle je golom Townsenda u 58. minuti, a u 70. minuti ih je “častio” njihov bivši igrač Cabaye, koji je promašio kazneni udarac. Sunderland je odigrao 1-1 kod Stokea, a do boda su došli golom Defoea iz penala u sudačkoj nadoknadi. Newcastle je 17. s 33 boda, Sunderland ima bod manje, Norwich je predzadnji s 31 bodom i utakmicom manje protiv Arsenala, dok je Aston Villa ispala. Villa je u gostima kdo Watforda (2-3) nakon što su primili dva gola u sudačkoj nadoknadi.