Čop dvostruki strijelac u pobjedi Malage

Nogomet 02. svi 201623:03 > 23:06
YouTube

U 36. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Malaga je u ponedjeljak na domaćem terenu svladala posljednjeplsirani Levante sa 3-1, a hrvatski napadač Duje Čop zabio je dva gola, te je asistirao za treći pogodak domaćina.

Čop je doveo Malagu u vodstvo u 31. minuti. No, gosti su uspjeli izjednačiti prije odlaska na odmor, a strijelac je bio Morales u 42. minuti.
I kad se je činilo da će utakmica završiti neodlučeno, Duje Čop u 89. minuti donosi pobjedu Malagi, koju je potvrdio Chory Castro u sudačkoj nadoknadi (90+3) na dodavanje hrvatskog nogometaša.
Duje Čop je ove sezone drugi najkorisnioji igrač Malage sa 6 pogodaka i 3 asistencije. Bolji od njega je samo Brazilac Charles (10 golova i 3 asistencije).