Valencia ispustila pobjedu u 93. minuti

Nogomet 04. pro 201623:06 > 23:10
SK

Nogometaši Valencije i Malage odigrali su 2-2 u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 14. kola španjolskog prvenstva.

‘Šišmiši’ su bili nadomak prvoj pobjedi nakon gotovo dva mjeseca bez trijumfa u Primeri, ali nisu uspjeli sačuvati prednost 2-1 do koje su stigli golovima Rodriga (7) i Medrana (34). Junak Malage bio je Fornals koji je goste doveo u vodstvo u 3. minuti te postigao izjednačujući pogodak u posljednjim sekundama sudačke nadoknade.

Alaves i Las Palmas su odigrali 1-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski napadač Marko Livaja. Domaćin je poveo u 4. minuti golom Alexisa, a Livaja je izjednačio u 57. minuti. Bio je to njegov treći pogodak ove sezone nakon što je prva dva zabio u pobjedi protiv Valencije (4-2) u kolovozu ove godine. Livaja je protiv Alavesa na terenu proveo 68 minuta, a osim pogotka upisao je i žuti karton u 26. minuti.

Twitter Embed Code

Sporting Gijon je kod kuće porazio ‘fenjeraša’ Osasunu 3-1, a Duje Čop je igrao do 81. minute kada je zamijenjen. Strijelci za Sporting bili su Carlos Carmona (43, 78) i Douglas (56), dok je poraz Osasune ublažio Miguel Flano golom u 86. minuti.