Pobjeda Barce nakon preokreta, hat-trick Suareza

Nogomet 25. lis 201520:11 > 20:13
Getty Images Sport, David Ramos

Nogometaši Barcelone pobijedili su Eibar na Camp Nou sa 3:1, u utakmici 9. kola španjolske Primere.

Junak sedme pobjede Katalonaca u sezoni bio je Luis Suarez koji je postigao sva tri gola. Katalonci su se oovm pobjedom izjednačili na vrhu s Real Madridom, pa sada dva najveća kluba Španjolske imaju po 21 bod.

Utakmica na Camp Nou počela je šokantno po doaćina, budući da je Eibar poveo već u 10. minuti golom Bastona. Igrali su gosti vrlo dobro, ali je u 21. minuti Suarez izjednačio nakon odlične akcije Busquetsa i Sandra. Taj rezultat ostao je do poluvremena, a u nastavku je Suarez s još dva gola potvrdio pobjedu.

Prvo je pogodio u 48. minuti, a onda i u 85. minuti, a u oba slučaja asistent mu je bio Neymar. Prethodno je zbog prigovora u 83. minuti isključen Mascherano. Ivan Rakitić je igrao cijelu utakmice za Katalonce.

Donedavno vodeći Villareal odigrao je samo 0-0 kod Las Palmasa, dok je Real Sociedad bio uvjerljiv kod Levantea (4-0).