Vlakovi za London otkazani zbog oboljelog osoblja od covida

Britanska željeznička tvrtka suspendirala je sve izravne vlakove za londonski kolodvor Victoriju do 10. siječnja jer su im se djelatnici razboljeli od covida-19 ili su u izolaciji.
Oglas
Tvrtka Southern Rail objavila je na Twitteru da zbog bolesti i izolacije djelatnika neće biti izravnih vlakova prema željezničkom kolodvoru Victorija u Londonu, što je poremetilo planove ljudima koji vlakom putuju na posao iz južnog Londona te linije koje prometuju prema jugu zemlje.
Britanija je pogođena novim valom pandemije uzrokovanim omikron varijantom koronavirusa. U srijedu je prijavila rekordnih 183.037 zaraženih. Uredski radnici zato rade od kuće.
Premda izgleda da je manje opasan, omikron je jako zarazan i tvrtke širom zemlje imaju problema zbog manjka djelatnika.
Zrakoplovne kompanije u SAD-u morale su zbog toga otkazati tisuće letova za Božić.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas