Oglas

Plenkoviću, vadi nas van, poruka je iz Grčke koju je jedan od zatvorenih Bad Blue Boysa poslao nakon ročišta. Ispitivanja u Ateni nastavljaju se i sutra.

Oglas

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i mreža Twitter | Facebook | Instagram | TikTok.

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama