Na Velesajmu se danas očekuje 4.500 ljudi, svi će dobiti Pfizerovo cjepivo

Nastavlja se cijepljenje na Zagrebačkom velesajmu.
Oglas
Kako doznaje naša reporterka Matea Dominiković, danas se ondje očekuje više od 4.500 ljudi, i svi će biti cijepljeni Pfizerom.
Inače, kako doznajemo, u covid bolnicu u Dubravi u posljednja četiri dana primljeno je čak 160 pacijenata.
Vrhunac opterećenosti bolničkog sustava moguć je ovaj tjedan.
https://www.facebook.com/N1Hrvatska/videos/754193925289970
Stanje u županijama iz minute u minutu pratimo na OVOM LINKU.
Teme
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas