LOKALNI IZBORI
Puljak: Očigledno je da ću ja opet biti gradonačelnik Splita
Splitski gradonačelnik Ivica Puljak koji želi osvojiti još jedan mandat bio je gost N1 studija uživo kod Anke Bilić Keserović. Govorio je o lokalnim izborima i vodi li prljavu kampanju protiv Davora Matijevića.
Oglas
"Mi smo davno na neki način željeli da u javnost izađe istina o kandidatima i na kraju se dogodilo da je istina izašla kroz rad neovisnih novina, ne nas kao političara, i pokazalo se da je jedan od kandidata imao prošlost koja nije baš za pohvaliti se. Mislim da je u redu da građani znaju koga biraju", govori Puljak koji se osvrnuo i na Gradsko vijeće.
"Ono što ja nikako ne bih želio, jer očigledno će se dogoditi da ću ja biti gradonačelnik, tako pokazuju ankete, da većina u vijeću i Gradsko vijeće ovisi o ljudima kao što je Davor Matijević, jer sve dobro što smo napravili u Splitu smo napravili zahvaljujući Gradskom vijeću", rekao je Puljak.
Puljak je dodao i da njegova stranka nema problema sa SDP-om nego samo s Matijevićem i njegovim ponašanjem.
"On je serijski prevarant", kaže.
Komentirao je i brzinu istrage USKOK-a zbog optužbi Jagode Milesi da je sa suradnicima tražio mito da bi njezinoj udruzi dali stan.
"Ušao sam u avion pod istragom, a izašao oslobođen, to pokazuje apsurdnost te optužbe i da tu nije bilo ništa", rekao je Puljak.
Otkrio je i zašto u ovoj kampanji ne ide na sučeljavanja.
"Bio sam na svim sučeljavanjima, ali ovaj put je gospodin Kerum stvarno pretjerao. Postoje etički standardi ispod kojih ne idemo. Zaista s njim ne želim sjediti u istoj prostoriji. Mislim da njega treba isključiti iz javnog života grada Splita i da će onda Split biti puno bolji.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas