Veći dio zagrebačke Trešnjevke ostao bez struje

Veći dio zagrebačke četvrti Trešnjevka ostao je bez struje, objavljeno je na internetskim stranicama Hrvatske elektroprivrede (HEP).
Oglas
Do nestanka struje došlo je zbog kvara, a HEP piše da su pogođene ulice Selska, Baštijanova, Ozaljska, Zlatarska i Stubička.
Struja je nestala u 13:00 sati, a očekuje se da će radovi trajati do 14:30 kad bi se struja trebala i vratiti.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas