Američke tvrtke ne žele više ulagati u Njemačku, cijene su im previsoke
Samo trećina američkih tvrtki smatra Njemačku dobrim mjestom za poslovanje, uglavnom zbog visokih cijena energije, pokazalo je istraživanje lobističke udruge AmCham. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas