Pet kompanija želi graditi skladište CO2 uz obalu Norveške
Pet kompanija prijavilo se za gradnju skladišta ugljičnog dioksida u epikontinentalnom pojasu uz obalu Norveške, priopćilo je u srijedu ministarstvo za naftu i energetiku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas