Žena iz Slavonije bila u samoizolaciji pa pokušala napustiti zemlju
Zbog kršenja samoizolacije i napuštanja mjesta prebivališta i teritorija Hrvatske, osječko-baranjska policija prijavit će Državnom inspektoratu 38-godišnju hrvatsku državljanku, izvijestila je u ponedjeljak policija u Osijeku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas