Kažnjen s 200 eura jer je na željezničkoj stanici razgovarao preko zvučnika
Muškarac koji je kažnjen s 200 eura zbog razgovora preko spikera na željezničkoj stanici u Francuskoj započeo je pravnu borbu protiv kazne. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas