Sjajna utakmica u Madridu, Real bolji od Athletica 4-2

Nogomet 13. velj 201616:55 > 16:59
YouTube

U 24. kolu Primere Real je ugostio Athletic Bilbao na Santiago Bernabeu i slavio 4-2 uz nastup hrvatskih nogometaša.

Modrić i Kovačić su zajedno startali. U prvom poluvremenu čak 4 gola. Za vodstvo domaćih pobrinuo se Ronaldo 20. golom sezone, ali je greška Varanea rezultirala golom Erasa za 1-1. Do kraja prvog dijela Athletic je mogao povesti, Aduriz je pogodio gredu, a na kraju je Real stigao do 2 gola viška, pogocima Jamesa i Kroosa. Na poluvrijeme se išlo s 3-1 za domaće.

U drugom poluvremenu Real je ostao bez Varanea pred kraj utakmice, jer je Francuz dobio drugi žuti. No domaćin je i bez njega došao do gola za 4-1, strijelac ponovno Ronaldo, a poraz gostiju je ublažio Elustondo u zadnjim sekundama. Kovačića je zamjenio Isco, Modrić odigrao 9o minuta, obojica prilično solidni.