FA Kup: Reading i Watford prvi četvrtfinalisti

Nogomet 20. velj 201618:15 > 18:16
Getty Images

Nogometaši Readinga i Watforda prvi su četvrtfinalisti engleskog FA Kupa.

Reading je nakon preokreta svladao West Bromwich na svom terenu. Poveli su gosti golom iskusnog Darrena Fletchera u 54. minuti, ali je samo pet minuta kasnije izjednačenje domaćoj momčadi donio Paul McShane, još jedno dijete Manchester Uniteda. Golom Michaela Hectora glavom u 72. minuti, Reading je poveo s 2:1, a prolaz u iduću rundu osigurao je posuđeni igrač Chelseaja Lucas Piazon u posljednjoj minuti utakmice.

U drugom susretu igranom od 16 sati, također smo gledali okršaj premijerligaša i ekipe iz Championshipa. Ovoga puta, slavio je klub iz “elitnog” ranga. Watford je s minimalnih 1:0 slavio protiv Leedsa. Autogol Scotta Woottona u 53. minuti odveo je Watford među najboljih osam u FA kupu.