Ivan Bebek Feneru isključio tri igrača, jedan ga udario

Nogomet 18. ožu 201609:55 > 09:59
Screenshot

Noćna mora za Fener, koji je prvu utakmicu dobio 1:0, počela je u 67. minuti kad je Bebek sudio jedanaesterac za Bragu i isključio Topala (pri rezultatu 1:1)

Ivan Bebek dobio je čast suditi utakmicu osmine finala Europske lige između Brage i Fenerbahcea, a nakon tog susreta puno će se pisati o njegovu suđenju. Naime, hrvatski sudac gostima je pokazao čak tri crvena kartona i dosudio jedanaesterac protiv njih.

Noćna mora za Fener, koji je prvu utakmicu dobio 1:0, počela je u 67. minuti kad je Bebek sudio jedanaesterac za Bragu i isključio Topala (pri rezultatu 1:1). Čini se da je možda bilo i prestrogo jer ostaje dojam da je Topal napucan u ruku iz blizine. Gosti su nakon toga izgubili konce što je rezultiralo s tri gola Brage do kraja susreta, ali i s još dva crvena kartona za tursku momčad.

Prvi je dobio Potuk u 87. a drugi Sen u sedmoj minuti nadoknade. Nakon te odluke Sen je prvo ironično pljeskao Bebeku, a onda ga još i udario, piše Večernji.