Primera: Gostujuće pobjede Real Sociedada i Villarreala

Nogomet 03. tra 201623:40 > 23:42
REUTERS Susana Vera

U susretu 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je na gostovanju pobijedio Sevillu 2-1, a identičnim rezultatom je Villarreal porazio Eibar.

Golove za Real Sociedad zabili su Markel Bergara (2) i Grzegorz Krychowiak (34-ag), dok je Kevin Gameiro (51-11m) uspio tek ublažiti poraz Seville.

Villarreal je potvrdio svoju četvrtu poziciju gostujućom pobjedom protiv Eibara 2-1. Domaćin je poveo u 22. minuti golom Andera Cape, a Villarreal je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Adriana Lopeza (35) i Roberta Soldada (50). Josip Radošević nije nastupio za Eibar.

Malaga i Espanyol su odigrali 1-1, a pogodak za domaćine zabio je hrvatski napadač Duje Čop. Gosti su poveli u 11. minuti golom Papa Kouly Diopa, a Čop je izjednačio u posljednjim trenucima prvog dijela iz jedanaesterca. Bio je to njegov četvrti pogodak u Primeri ove sezone.