Premier: Newcastlu remi s Cityem, i dalje u opasnoj zoni

Nogomet 19. tra 201622:50 > 22:53
Getty Images

U zaostalom susretu Premier lige Newcastle i Manchester City su igrali 1-1, pa domaćini još gaje nadu u ostanak.

Gosti su poveli golom najboljeg strijelca Sergija Aguera u 14. minuti. Aleksandar Kolarov je izveo slobodan udarac sa lijeve strane, a Aguero odlično skočio i zatresao mrežu Darloua.

Bio je to jubilarni 100. gol Argentinca u Premier Ligi na 147. utakmici.

Newcastle je uspio izjednačiti nakon pola sata igre, pogotkom Anite. Nizozemac je nakon sjajnog solo prodora, preciznim udarcem uz pomoć vratnice, svladao Harta za svoj tek drugi gol u Premier Ligi.

U drugom poluvremenu, viđeno je nekoliko izglednih prilika na obje strane, a možda najbolju, za trijumf Svraka, propustio jeWijnaldum tri minute prije kraja. On se nakon nekoliko sjajnih driblinga izborio za šut, ali Hart je odlično intervenirao i sačuvao svoju mrežu.

City je ostao treći s bodom više od Arsenala, dok je Newcastle pretposljednji, s dva boda manje od mjesta koje garantira spas.