Bundesliga: Gol Kramarića u porazu Hoffenheima

Nogomet 24. tra 201618:07 > 18:08
REUTERS/Michaela Rehle

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim u 31. kolu Bundeslige, ali njegova je momčad izgubila na gostovanju kod Borussije u Moenchengladbachu sa 1-3 (0-2).

Kramarić, koji je odigrao svih 90 minuta, svojim je četvrtim bundesligaškim golom smanjio zaostatak svoje momčadi na 2-1 u 54. minuti, no domaći su ipak ostvarili važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka zahvaljujući pogocima Toljana (7-ag), Dahouda (45) i Hahna (61).
Borussia Moenchengladbach je sada peta na ljestvici sa 48 bodova, jednim manje od četvrte Herthe koja drži poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, dok je Hoffenheim tri kola prije kraja prvenstva 14. sa 34 boda, sedam više od 17. Eintrachta iz Frankfurta, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, koji se nalazi u zoni ispadanja, ali i koji ima utakmicu manje, u posljednjem dvoboju ovog kola Eintracht će ugostiti Mainz 05.

Na vrhu je Bayern sa 81 bodom, sedam više od druge Borussije Dortmund.