Nogomet 19. svi 201622:27 > 22:28
REUTERS/Wolfgang Rattay

Niko Kovač i njegov Eintracht Frankfurt remizirali su s Nurnbergom 1:1 kod kuće u prvom susretu doigravanja za opstanak u Bundesligi.

Momčad hrvatskog trenera bila je bolja, sudac Daniel Siebert nije joj dosudio čisti jedanaesterac u 32. minuti nakon prekršaja Georga Margreittera nad Bastianom Oczipkom u šesnaestercu.

Nakon toga je nesretni Marco Russ, kojem je otkriven tumor, a koji je želio igrati na vlastitu odgovornost, postigao je autogol u 43. minuti i bacio domaće navijače u očaj. Međutim, Eintracht je u 65. uspio izjednačiti preko Mijata Gačinovića, koji se sjajno snašao u kaznenom prostoru pored tri igrača Nurnberga i zabio za 1:1.

Do kraja je Kovač pokušao ostvariti pobjedu, no Haris Seferović i društvo nisu uspjeli pogoditi za pobjedu, pa će biti u teškoj situaciji pred uzvrat koji je na rasporedu 25. svibnja na Grundig stadionu, piše Index.hr.

Eintracht Frankfurt vs 1.FC Nürnberg 0-1 Russ…by Babis_Mitkos

Mijat Gacinovic GOAL – Eintracht Frankfurt 1-1…by EuropeanLive