Duje Ćaleta-Car tragičar u porazu Salzburga

Nogomet 29. ruj 201623:33 > 23:40
Getty

Kalinić, koji je igrao do 61. minute, postigao je pogodak za 2-0 u 43. minuti, a zatim je asistirao Babacaru za treći pogodak svoje momčadi u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Milan Badelj i Hrvoje Milić ovaj su dvoboj odgledali s klupe za pričuve.

Fiorentina nakon dva kola ima četiri boda, kao i PAOK, koji je u Liberecu svladao Slovan sa 2-1, dok Slovan i Qarabag imaju po bod. Marin Leovac je u pobjedi PAOK-a odigrao svih 90 minuta.

Mladi hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, iako je igrao 90 minuta, neće po dobrom pamtiti gostovanje svog Salzburga kod Schalkea 04 u Gelsenkirchenu, on je u 1-3 (0-1) porazu svoje momčadi postigao autogol na početku drugog poluvremena. Nakon dva kola u skupini I Schalke i Krasnodar imaju po šest bodova, dok su Salzburg i Nice bez bodova.

Milanski Inter je u 2. kolu skupine K pretrpio drugi poraz, na gostovanju u Pragu od Sparte je izgubio sa 1-3 (0-2), a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao u 63. minuti.

Ivan Močinić je u 0-1 (0-0) porazu bečkog Rapida na gostovanju kod Athletica u Bilbau u susretu skupine F igrao do 67. minute. Oba sastava sada imaju po tri boda, kao i Genk i Sassuolo.