Serie A: Milan okrenuo 1-3 protiv Sassuola

Nogomet 02. lis 201620:35 > 20:37
AFP

Nogometaši Milana velikim su preokretom od 1-3 do 4-3 sitgli do pobjede nad Sassuolom, iako je bivša momčad Šime Vrsaljka u 56. minuti došla do dva pogotka prednosti, ali su već u 77. minuti bili u zaostatku.

Golijada na San Siru počela je u 9. minuti vodstvom domaćina za koje je zaslužan Bonaventura. No, već u sljedećoj minuti izjednačio je Politano. Gosti su u 54. minuti poveli pogotkom Acerbija, a u 56. je Pellegrini pogodio za velikih 3-1 Sassuola.

Milan je u 69. minuti smanjio zaostatak pogotkom Carlosa Bacce iz kaznenog udarca. Već u 73. minuti Locatelli je donio izjednačenje momčadi Vincenza Montelle, a u 77. minuti Paletta je kompletirao veliki preokret i pogodio za konačnih 4-3. Mario Pašalić nije sudjelovao u ovoj pobjedi Milana.

Bivši trener Milana Siniša Mihajlović s Torinom bilježi bitno bolje rezultate na startu nove sezone, a u nedjelju je njegova momčad na svom travnjaku svladala Fiorentinu s 2-1. Falque je u 15. minuti donio vodstvo Torinu, a na 2-0 je u 60. minuti povisio Benassi na Falqueovu asistenciju. Fiorentina je uspjela samo smanjiti zaostatak u 84. minuti, kad je na asistenciju Hrvoja Milića pogodio Babacar. Uz Milića cijelu je utakmicu odigrao i Nikola Kalinić, dok je Milan Badelj zamijenjen u 68. minuti.