Nogomet 27. ožu 201720:32 > 20:38
Screenshot

River Plate je u 17. kolu argentinskog prvenstva na svom Monumentalu u Buenos Airesu svladao Belgrano 2:1. Poveli su domaćini odmah na početku drugog poluvremena kada je zabio Driussi. Gosti su izjednačili u 59. preko Leme, no u 68. vodstvo Riveru vratio je Martinez.

Pobjeda favoriziranog Rivera se nekako i očekivala, no domaćini su strahovali za bodove sve do zadnje minute. Igrala se peta od šest naznačenih minuta nadoknade kada su domaćini presjekli jedan napad gostiju i krenuli u kontru, pišu Sportske novosti.

Strijelac drugog gola odlično se oslobodio jednog igrača i čak četiri igrača Rivera našla su se sama pred suparničkim golmanom. Martinez je dao u sredinu gdje je Andrade pucao poprilično slabašno pa je protivnički golman Acosta fantastičnom reakcijom uspio izbaciti loptu prije no što je ova prešla crtu.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.