Nogomet 30. tra 201719:12 > 19:14
youtube/screenshot

Ivan Santini zabio je nakon Nice i Lyona, gol i Marseilleu! Odlični hrvatski napadač pogodio je u devetoj minuti vještim lobom, što mu je već 14. gol ove sezone u Ligue 1!

Jedna je broj zabio i Kylian Mbappe, dok više golova ima samo velika četvorka asova Bafetimbi Gomis (17), Radamel Falcao (19), Alexandre Lacazette (24) i Edinson Cavani (31)!

No, premda je bila riječ o devetoj minuti, Santinijev je gol bio tek za 1:2, jer ranim pogocima Thauvina i Lopeza Olympique je rano riješio dvojbe. Pa je u 27. Maxi Lopez pogodio i za 1:3. U drugom je dijelu posao za konačnih 1:5 završio Thauvin u 63. i 90. minuti.

Santini je imao nekoliko prilika u prvom dijelu, pokušao i šaricama…, a zamijenjen je u 79. minuti zbog ozljede, piše Goal.com.

Ivan Santini Goal HD – Caen 1-2 Marseille – 30…by Bayeo