Poraz Seville, Marko Rog još nije debitirao

Nogomet 02. velj 201922:52 > 22:52
Carlo Hermann / AFP

Hrvatski veznjak Marko Rog, koji je prije nekoliko dana došao na posudbu u Sevillu, još će pričekati na svoj debi u novom klubu. Rog je ostao na klupi za pričuve Seville, koja je u subotu u gostima kod Celte izgubila sa 0-1. Pobjednički gol za Celtu zabio je Turčin Okay Yokuslu u 73. minuti.

Valencia je nakon pola sata igre na Camp Nou vodila sa 2-0, ali Lionel Messi je na kraju ipak uspio izvući remi za Barcelonu u subotnjoj utakmici 22. kola nogometnog prvenstva Španjolske.

Valencia je povela u 24. minuti, odličan kontranapad zaključio je Kevin Gameiro. Osam minuta kasnije gosti su već vodili 2-0 nakon što je Dani Parejo zabio iz penala.

Barca se vraća u igru također iz penala, a strijelac je Lionel Messi u 39. minuti. Argentinski čarobnjak ponovno je zasjao u drugom poluvremenu, kada je u 64. minuti prekrasnim udarcem sa vrha kaznenog prostora pogodio za konačnih 2-2. Ivan Rakitić pružio je solidnu partiju u dresu Barce.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter |Facebook| Instagram.