Sencazionalni transfer: Istra 1961 dovela igrača PSG-a

Anne-Christine POUJOULAT / AFP

Pretposljednja momčad Hrvatski Telekom Prve lige u svoje je redove dovela igrača iz francuskog velikana.

Iz Pule stiže senzacionalna vijest kako je Istra 1961 u svoje redove dovela igrača PSG-a.

Kevin Rimane, stoper koji će krajem ovog mjeseca proslaviti 28. rođendan, potpisao je s Puljanima ugovor do kraja sezone.

Rimane je reprezentativac Francuske Gvajane (20 nastupa, jedan pogodak) i u PSG-u je proveo protekle četiri i pol godine.

Igrao je Rimane uglavnom za drugu momčad PSG-a u četvrtoligaškoj konkurenciji, ali u ovoj sezoni je ubilježio tri nastupa za prvu ekipu.

Odigrao je na poziciji stopera svih 90 minuta na početku sezone u utakmici Superkupa protiv Monaca gdje je PSG pobijedio sa 4:0, u listopadu je u domaćoj pobjedi nad Amiensom ušao u igru u 86. minuti kao zamjena za desnog beka, a posljednji nastup upisao je 6. siječnja u prvom kolu Kupa Francuske kada je PSG na gostovanju svladao GSI Pontivy (Rimane je ušao u 63. minuti i igrao je kao stoper).

Osim njega, ugovor s Istrom 1961 do kraja sezone potpisao i brazilski desni bek Maicon da Silva, piše Goal.