HNL: Remi bez golova u dvoboju Slavena i Dinama

Nogomet 12. tra 201519:30 > 19:37
Tom Dubravec / CROPIX

U susretu 28. kola Prve hrvatske nogometne lige Slaven Belupo i Dinamo odigrali su 0-0.

I jedni i drugi su se propisno napromašivali, ponajviše Dinamo. Ipak, u prvom poluvremenu bolji je bio Slaven Belupo. Pucao je Petar Mišić na početku utakmice, Eduardo odbio u korner. Gosti su odgovorili pokušajem Ante Ćorića čiji je udarac otišao preko gola.

Zoran Mamić je u nastavku ubacio Soudanija, a on se nakon manje u dvije minute našao u dobroj prilici, pucao je glavom preko gola. Zatim je Junior Fernandes pogodio gredu, a Ivo Pinto skoro zabio iz centaršuta. Sve te lopte odlazile su izvan okvira gola, pa je Slaven na kraju uspio izvući vrijedan bod.

Drugim remijem u nizu Dinamo je došao na 68 bodova, 15 više od Rijeke koja od 19 sati dočekuje Zagreb. Slaven je bodom povećao šanse za ostanak, na sedmom je mjestu s 31 bodom, četiri više od opasne zone.

Utakmicu je pred 2.000 gledatelja na stadionu u Koprivnici sudio Jurica Mihalj iz Velike Mlake.