Tottenham slavio 5:0 protiv Crvene Zvezde

Nogomet 22. lis 201919:54 > 23:00
Catherine Ivill/Getty Images

U trećem kolu Grupe B Lige prvaka Tottenham je slavio protiv Crvene zvezde 5:0 i prestigao je u tablici.

Niko Kovač i njegov Bayern nastavili su s odličnim partijama u Ligi prvaka. Imaju sve tri pobjede, a nakon onih rekordnih 7:2 kod Tottenhama slavili su i u Pireju protiv Olympiacosa s 3:2.

Domaćini su neočekivano poveli golom El Arabija, a Lewandowski je izjednačio u 34. minuti, da bi Poljak svojim drugim golom u 62. minuti doveo momčad Nike Kovača u vodstvo. Tolisso je povećao na 3-2, da bi Guilerme smanjio u 79. minuti. Ivan Perišić je ušao u igru u 86. minuti.

U drugoj utakmici skupine B Tottenham se malo iskupio kod navijača zbog katastrofe u prošlom kolu protiv Bavaraca te s čak 5:0 isprašio Crvenu zvezdu. Malo se zakomplicirala situacija u grupi i Spursi su sada preskočili srpskog prvaka, piše Gol.hr

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows | i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.