Premier liga: WBA priredio senzaciju na Old Traffordu

Nogomet 02. svi 201521:12 > 21:17
EPA

Nogometaši West Bromwich Albiona ostvarili su iznenanađujući pobjedu (1-0) na Old Traffordu, a pogodak vrijedan tri boda u srazu s Manchester Unitedom postigao je Olsson u 63. minuti.

Velika je to pobjeda za WBA kojom se londonski klub učvrstio na 13. mjestu ljestvice s 40 bodova i napravio veliki korak ka ostanku u Premier ligi. Tri kola prije kraja prvenstva WBA trenutno ima sedam bodova više od Sunderlanda koji se nalazi na vrhu zone ispadanja, ali ima i utakmicu manje.

JOŠ VIJESTI

Manchester United je još jednom razočarao svoje navijače
Momčad Louisa van Gaala mogla je barem do boda u 74. minuti, kad je Robin van Persie izveo najstrožu kaznu, ali je vratar Boaz Myhill obranio njegov udarac.Pobjeda West Broma mogla je razveseliti i navijače Liverpoola koji se još nadaju plasmanu u kvalifikacije Lige prvaka. Liverpool u posljednja tri kola mora nadoknaditi četiri boda zaostatka za Manchester Unitedom koji trenutno drži četvrto mjesto.