Cristiano Ronaldo briljirao na utakmici protiv Udinesea

Nogomet 16. pro 201911:57 > 12:04
Ilustracija

Juventus je bez većih problema svladao Udinese (3:1) i tako prekinuo niz od dvije prvenstvene utakmice bez pobjede (Sassuolo, Lazio). Briljirao je Cristiano Ronaldo, koji je zabio dva pogotka, a jedan je dodao Bonucci.

Uglavnom, sve je bilo gotovo u prvom poluvremenu jer je na semaforu u Torinu stajalo 3:0, tek je u četvrtoj minuti sučeve nadoknade u nastavku Pussetto zabio počasni gol.

Portugalac je mrežu Udinesea načeo u devetoj minuti, dok je u 37. minuti zabio svoj drugi gol nakon asistencije Higuaina. Oba pogotka su bila lijepa, Cristiano je još jednom pokazao kakav je golgeter. Osim sjajno odigrane utakmice Portugalac je pokazao i koliko je velik čovjek.

Naime, desetak minuta prije kraja utakmice Sarri je pozvao je Higuaina da izađe iz igre, a ovaj je htio kapetansku traku predati Ronaldu koji je to odbio te ju je stavio na ruku Blaisea Matuidija, a objašnjenje je bilo to što je Francuz duže od njega u klubu, pišu Sportske novosti

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.