Serie A: Inter izgubio golom iz kaznenog udarca u 95. minuti

Nogomet 10. sij 201614:32 > 14:35
REUTERS/Alessandro Garofalo

U susretu 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassulo je priredio iznenađenje pobijedivši na San Siru vodeći Inter 1-0.

Pobjednički pogodak postigao je Domenico Berardi u petoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca kojeg je skrivio Joao Miranda.

Bila je to zanimljiva utakmica s nizom prilika na obje strane, no vratar Intera Samir Handanovič i njegov kolega na suprotnoj strani Andrea Consigli branili su sjajno.
Kada se već mislilo kako će utakmica završiti bez golova Miranda je neoprezno oborio Gregoirea Defrela, a Berardi je sigurno realizirao kazneni udarac.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je cijeli susret u pobjedničkim redovima, baš kao i Marcelo Brozović za Inter. Ivan Perišić je započeo utakmicu u sastavu domaćina, no zamijenjen je u 64. minuti.

Inter je usprkos porazu zadržao prvo mjesto sa 39 bodova ispred Napolija koji ima bod manje, no Napoli sada ima priliku gostujućom pobjedom protiv Frosinonea preuzeti vrh Serie A.