Sjećate li se Woodgatea? Danas je Kirchoff imao gori debi

Nogomet 16. sij 201621:54 > 21:59
Facebook

Sjećate li se možda igrača koji se zove Jonathan Woodgate? Imao je kratku epizodu u Real Madridu, nakon što je doveden iz Newcastlea kao veliko pojačanje u obrani.

Ipak, ozljedio se prije debija, a nakon oporavka – zamijenio je Ivana Helgueru, i vjerojatno imao jedan od najgorih premijernih nastupa u dresu Reala.

Uspio je postići autogol, i zaraditi crveni karton za jedno poluvrijeme.

To nam je prvo palo na pamet kada smo gledali Jana Kirchoffa, bivšeg igrača Bayerna, koji je debitirao za Sunderland danas u susretu protiv Tottenhama.

U trenutku kada je on ušao na teren, stvari su krenule nizbrdo za goste na White Heart Laneu. Do te, 59. minute imali su 1:1, i solidno su stajali na terenu. Međutim, on je potom izravno skrivio dva gola, kojima je Tottenham preokrenuo utakmicu, a za “veliko finale”, odgovoran je i za penal, kojeg je skrivio 11 minuta prije kraja susreta.