VIDEO | Dybala za pola sata sam porazio Udinese

Nogomet 17. sij 201616:12 > 16:22
AFP

Juventus je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika na meču protiv Udinesea, kojeg igraju u gostima. Rezultat je glasio 3:0 nakon isteka prvog dijela, a prvo ime je mladi Paolo Dybala.

Njegov show program krenuo je u 15. minuti, kada je lijepo pogodio iz slobodnog udarca za vodstvo “Stare dame u Udinama”.

Tri minute kasnije, na jednu odbijenu loptu sjajno je reagirao glavom, i namjestio je Samiju Khediri, koji neometano pogađa za 2:0, i sigurno vodstvo.

U 26. minuti u kaznenom prostoru je oboren Mario Mandžukić, a sa bijele točke siguran je bio Paulo Dybala.

Tri minute do okončanja prvog poluvremena, Dybala je asistirao Alexu Sandru, koji sa ivice šesnaesterca pogađa za 4:0, i miran nastavak meča ekipe Juventusa.

Dybala je i na ovom meču dokazao da se radi o jednom od najboljih mladih nogometaša na svijetu, a ako ovako nastavi, dvadesetdvogodišnjak će moći naredne sezone birati tim za koji će nastupati, dok će Juventus imati puno pravo da traži nemoralne ponude za Argentinca kojeg smatraju nasljednikom Lionela Messija.

Juve će se ovom pobjedom primaći ekipi Napolija na samo tri boda, a ovo će im biti šesta vezana pobjeda u ovom prvenstvu.