Evo što je Karabatić rekao o šokantnim porazima Hrvatske

Ostali sportovi 30. sij 201715:29 > 15:38
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Francuska je ponovno najbolja na svijetu, a Nikola Karabatić je ponovno najbolji rukometaš Svjetskog prvenstva.

“Ovo mi je prvi put da igram ovako veliko natjecanje kući, pred svojim navijačima i obitelji. Toliki pritisak, svi su čekali to zlato… Onda kad ga osvojiš, neopisivo si sretan”, rekao je nakon finala protiv Norveške najbolji francuski igrač za HRT.

Karabatić se osvrnuo i na nastup Hrvatske koja je prvo u polufinalu od Norveške izgubila nakon produžetaka i promašenog sedmerca u zadnjoj sekundi regularnog dijela, a zatim i od Slovenije nakon što je prokockala ogromnu prednost u posljednjih 15 minuta.

“Sport je takav. Hrvatska je odlično odigrala, imala je sve u svojim rukama, ali izgubiti tako teško… Znam da će i dalje Hrvati odlično igrati, uopće se ne brinem za njih.”

Sljedeći veliki turnir je Europsko prvenstvo u Hrvatskoj sljedeće godine, a Francuzi stižu po novo zlato, prvo s Eura nakon 2014. godine, piše Index.hr.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.