ATP Madrid: Pobjede Isnera i Querreyja

Tenis 04. svi 201518:55 > 18:57
EPA/ROLEX DELA PENA

Dvojica američkih tenisača, John Isner i Sam Querrey plasirali su se u drugo kolo ATP turnira iz Masters serije u Madridu.

Dvojica najboljih američkih tenisača John Isner i Sam Querrey u ponedjeljak su prošli prve prepreke na turniru Masters 1000 serije u Madridu, Francuza Mannarina i Australca Kokkinakisa.

Isneru su za pobjedu nad Mannarinom bila dovoljna dva seta (7-6, 6-4), dok je Querrey tek u trećem setu uspio slomiti otpor mladog Australca.

U posljednjem meču današnjeg programa na središnjem terenu u Madridu, ne prije 21 sat i 30 minuta,  za mjesto u 2. kolu borit će se i najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić čiji je suparnik ljevoruki Čeh Jiri Vesely. Čilićev najbolji rezultat u Madridu je plasman u treće kolo, što mu je uspjelo u tri navrata (2008, 2012. i 2014.).