Sofia Kenin pozitivna na koronavirus, neće nastupiti na US Openu

Američka tenisačica Sofia Kenin neće igrati na predstojećem US Openu, nakon što je imala pozitivan test na koronavirus.
Oglas
"Planiram provesti sljedećih nekoliko tjedana u oporavku kako bih se pripremila za jesen", napisala je Kenin u objavi na twitteru.
Peta tenisačica svijeta i bivša prvakinja Australian Opena pridružila se tako sestrama Sereni i Venus Williams, koje zbog ozljeda također neće igrati u New Yorku.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Teme
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas