Pompeo objavio snimku na kojoj tvrdi da Iračani slave zbog smrti generala

Američki državni tajnik Mike Pompeo objavio je danas video na kojem se vide, kako je naveo, Iračani koji na ulicama slave zbog smrti iranskog generala Qassema Soleimanija.
Oglas
"Iračani - plešu na ulicama slaveći slobodu, zahvalni što generala Soleimanija više nema", napisao je Pompeo na Twitteru objavivši si snimku gomile ljudi koja trči niz put i maše zastavama i transparentima.
https://twitter.com/SecPompeo/status/1212955403077767168
Ubrzo nakon što je prioćeno da je ubijen iranski general u Bagdadu, predsjednik SAD-a Donald Trump na Twitteru je objavio sliku američke zastave, bez komentara.
Šef elitne jedinice Revolucionarne garde general Qassem Soleimani ubijen je noćas u napadu američkih snaga na bagdadski aerodrom. Pentagon je priopćio da je Soleimani ubijen po Trumpovoj naredbi.
Iranski vrhovni vođa ajatolah Ali Hamenei i predsjednik Irana Hasan Rohani obećali su da će se osvetiti za smrt generala.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas