Seul optužuje mjesnu crkvu za novi val koronavirusa i traži milijunsku odštetu
Uprava južnokorejskog glavnog grada Seula objavila je u petak da će zatražiti četiri milijuna dolara odštete od prezbiterijanske crkve zbog ometanja napora za praćenjem i testiranjem ljudi na koronavirus. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas