SAD ima najviše umrlih od koronavirusa tjedno još od travnja
U Sjedinjenim Državama je prošlog tjedna od covida-19 umrlo 15.000 ljudi, što je najsmrtonosnijih tjedan od travnja, dok zdravstveni stručnjaci upozoravaju da najgore tek dolazi. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas