VIDEO Lady Gaga otpjevala američku himnu na Bidenovoj inauguraciji

Poznata američka pjevačica Lady Gaga otpjevala je američku himnu na Bidenovoj inauguraciji.
Oglas
Pogledajte kako je to izgledalo.
Por si se perdieron a Lady Gaga pic.twitter.com/1jTMcECuNW
— Andreas G. (@zopotocientos) January 20, 2021
Por si se perdieron a Lady Gaga pic.twitter.com/1jTMcECuNW
Tijek događaja iz minute u minutu pratimo OVDJE.
Specijalni program N1 televizije pratite na OVOM LINKU.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas