Oglas

Mračne turističke ture po napuštenoj Fukushimi

author
N1 AUTHOR
03. pro. 2014. 12:36
>
12:37
BeFunky_fukušimaa
N1(screenshot) | N1(screenshot)

Pomalo mračni turizam događa se u japanskoj Fukushimi. Četiri godine nakon nuklearne katastrofe zbog koje je evakuiran čitav grad, turistički vodiči vode posjetitelje kroz napuštena i devastirana mjesta.

Oglas

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama