Oglas

Capak: Nema smisla da zdravi ljudi nose kirurške maske, to nije korisno
N1 | N1

Članovi Stožera jutros su bili bez maski, dva sata kasnije članovi Vlade s njima, a proteklih dana nosili su ih svi. Maske - da ili ne - pitanje je koje muči mnoge.

Oglas

Teme

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama