Oglas

Bandić bio na pregledu u bolnici

author
HINA
19. lip. 2020. 15:22
>
15:23
milan-bandic4-213693.jpeg
Goran Stanzl/PIXSELL | Goran Stanzl/PIXSELL

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić bio je jutros na pregledu u KBC-u Zagreb, nakon što se par dana nije osjećao dobro, no sada se osjeća dobro i neometano obavlja svoje obveze, izjavila je u petak Bandićeva glasnogovornica Ivanka Čuljak Milidrag.

Oglas

Gradonačelnik Milan Bandić bio je jutros na pregledu u KBC Zagreb radi pretrage, nakon što se par dana nije osjećao dobro, rekla je Hini Čuljak Milidrag.  

"Vjerujemo kako nije ništa ozbiljno jer se gradonačelnik sada osjeća dobro i neometano izvršava svoje obveze", ustvrdila je glasnogovornica.

Bandić je otišao na pregled u KBC nakon što je u utorak teško hodao tijekom podjele priručnika "Urbano biovrtlarstvo" u Sesvetama, gdje nije uspio niti održati govor.

Kasnije je izjavio da mu je bilo loše jer je zaboravio popiti tablete za tlak te je najavio da će otići na pregled kog liječnika.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama